Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

У периоду од 17. до 28. марта 2018.године  одржано је  Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије. Ученици наше школе су учествовали на овом такмичењу и остварили следеће резултате:

 

 

Презиме и име

Категорија

Награда

1.       

Станковић Вељко

трећа A категорија

I-2

2.       

Ђокић Милан

трећа A категорија

I-3

3.       

Јовановић Маша

трећа категорија

Лауреат

4.       

Божић Марија

трећа категорија

I-2

5.       

Ковачевић Јована

четврта категорија

Лауреат

6.       

Богдановић Сашка

пета категорија

I-3      

7.       

Атанасијевић Петра

пета категорија

I-4

8.       

Милошевић Ања

пета категорија

II-2

9.       

Ђокић Александра

преткатегорија

I-3

10.   

Станковић Марија

преткатегорија

I-6

11.   

Трипковић Јелена

преткатегорија

II-6

12.   

Ковачевић Даница

прва категорија

II-1     

13.   

Шеровић Ивана

прва категорија

II-17   

14.   

Медан Марта

друга категорија

I-6

15.   

Шеровић Бојана

друга категорија

I-11    

16.   

Пешић Стојанка

друга категорија

II-3

17.   

Ђорђевић Марко

друга категорија

II-21

18.   

Трујановић Елвис

трећа А категорија

Лауреат

19.   

Адамовић Урош

трећа А категорија

I-2

20.   

Ђорђевић Надежда

трећа А категорија

I-8

21.   

Бићанин Љубица

трећа А категорија

II-7

22.   

Удовић Јована

трећа Б категорија

Лауреат

23.   

Стојковић Дуња

трећа Б категорија

I-3

24.   

Вељковић Срђан

трећа Б категорија

II-3

25.   

Маричић Николина

четврта категорија

I-4

26.   

Радивојеивћ Петар

четврта категорија

I-7

27.   

Јанковић Ања

четврта категорија

III-6   

28.   

Трујановић Милана

четврта категорија

похвала

29.   

Јанковић Марија

четврта категорија

похвала

30.   

Ристановић Сара

четврта категорија

похвала

31.   

Милеуснић Теа

пета категорија

II-2

32.   

Пејић Јелена

пета категорија

III-1

33.   

Удицки Стефанија

пета категорија

III-2

34.   

Митровић Јован

пета категорија

похвала

35.   

Милутиновић Ани

преткатегорија

I-2

36.   

Јовановић Михајло

перткатегорија

I-3

37.   

Карић Дамир

прва категорија

I-5

38.   

Тамбурић Жељко

трећа А категорија

I-2

39.   

Станковић Мина

трећа А категорија

I-3

40.   

Антић Кристина

трећа Б категорија

I-1

41.   

Тамбурић Драгош

четврта категорија

I-3

42.   

Лучковић Валентина

четврта категорија

I-7

43.   

Ракочевић Павле

пета категорија

I-3