Концерт Јована Колунџије

У четвртак, 25. октобра 2018.године, имали смо задовољство да будемо домаћини прослављеном виолинисти Јовану Колунџији у оквиру његове велике турнеје по градовима Србије. Концерт је одржан у Камерној сали школе са почетком у 19 часова.
Концерту је претходио мајсторски курс на коме је Јован Колунџија поделио део свог знања и умећа са будућим матурантом Јованом Митровићем, учеником 10.разреда. Мајсторском курсу присутсвовали су заинтересовани наставници и ученици.
Јован Колунџија је рођен у Београду, где је магистрирао на Музичкој академији у класи професора Петра Тошкова, а усавршавао се код чувеног виолинисте Хенрика Шерингера. Иза себе има завидну светску каријеру и више од четири хиљаде одржаних концерата у земљи и свету. Наступао је са највећим светским уметницима.

Припреме за концерт

Мајсторски курс