Осврт на концерт камерних ансамбала

Почетак другог полугодишта у Школи за музичке таленте обележио је концерт камерних ансамбала одржан 25. фебруара 2020.године са почетком у 19 часова у Камерној сали. Школа је са задовољоством угостила младе уметнике који су за ову прилику припремили дела руских композитора – Гудачки квартет бр. 8 Дмитрија Шостаковича (у извођењу Давида Сарамандића, Соње Момиров, Ање Гавриловић и Тамаре Ранковић) и Сувенир из Фиренце Петра Иљича Чајковског (у извођењу Тамаре Танасковић, Соње Момиров, Ање Гавриловић, Ане Ђорђевић, Тијане Михајловић и Тамаре Ранковић). Озбиљност и професионалност уметника нису изостали, а одушевљење публике извођењем одабраних дела из гудачке литературе потврђено је овацијама и громогласним аплаузом.

Дуња Савић

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Додатна пријава за полагње пријемног испита

ВАЖНА ОБАВЕШТЕЊА - ПРИЈЕМНИ ИСПИТ